تبلیغات
گروه مطالعاتی نگاه فردا - جشن فراغت دانشجویان مالستان در بلخ


سپاس از بازدید شما
تاریخ : دوشنبه 1395/09/1
انجمن دانشجویان مالستان مقیم بلخ هر سال برای فارغین دانشجویان مالستان محفل و جنش برگذار می نماید. امسال نیز روز جمعه ۱۳۹۵/۸/۲۸ در تالار موسسه تحصیلات عالی رهنورد این محفل برگزار شد. در این دوره ۱۰ دانشجو از دانشکده های مختلف فراغت یافته بودند.
 


این محفل در حضور رسانه های تصویری و کتبی با حضور محمد اسحق امینی رئیس موسسه تحصیلات عالی رهنورد و محترم استاد جمعه زاولی استاد در دانشگاه بلخ و رئیس موسسه تحصسلات عالی البرز، نصرالله فرهنگ رئیس روند ملی عدالت و آزادی، داکتر اکبری استاد در دانشگاه رهنورد، استاد محمد الله رفیع استاد در دانشکاه بلخ، انجنیر شفیق الله حسینی و جناب محترم اعتمادی معاون علمی موسسه تحصیلات عالی رهنورد و روئسایی انجمن دانشجویی و دیگر مهمانان، دانشجویان اعم از خواهران و برادران محفل فراغت برگذار شد .در این محفل مقالات، شعر توسط دانشجویان به خوانیش گرفته شد و همچنان موسیقی با صدای دانشجویی فرهیخته اسد لعل هنر نمایی شد.

سخنرانانی این محفل جناب محترم محمد اسحق امینی رئیس موسسه تحصیلات عالی رهنورد و محترم استاد زاولی رییس موسسه تحصیلات عالی البرز و نصرالله فرهنگ رئیس روند ملی، عدالیت و آزادی، هم چنان استاد محترم محمد لله رفیع ضمن تبریک بادی به مناسبت فارغین و از کارکرد های انجمن دانشجویان مالستان مقیم بلخ ستایش نموده و از فعالیت های این انجمن ابراز خرسندی نمود ، و دانشجویان را به وحدت و یگپارچگی و صمیمیت و تلاش کار های فرهنگی اجتماعی تأکید نمودند . در اخیر میزاحسین سدید رییس انجمن دانشجویان مالستان مقیم در بلخ ضمن عرض تبریک به فارغین از حضور مهمانان و اساتید و دانشجویان و ایراد سخنان استادان و بزرگان ابراز قدردانی نموده و از کمک و همکاری استادان و بزرگان سپاسگذاری نمودند.
با احترام انجمن دانشجویان مالستان مقیم در بلخ

طبقه بندی: نشریه نگاه فردا،  ولسوالی مالستان ،  گزارش فرهنگی، 
نشر توســط: گروه مطالعاتی نگاه فردا اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در بالاترین اشتراک گذاری در دنباله اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در گوگل ریدر اشتراک گذاری در خوشمزه اشتراک گذاری در فرندفید اشتراک گذاری در توییتر ایمیل کردن این مطلب
آخرین مطالب
همایش مالستان
مجله نگاه فردا
ویژه نامه غزنی
ویژه نامه غزنی شناسی
رویدادهای مالستان
آب و هوای مالستان