سپاس از بازدید شما
تاریخ : شنبه 1395/05/2
ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون.
حادثه تروریستی تلخ و تألم بار امروز (1395/5/2) در چوک دهمزنگ (میدان شهدای جنبشروشنایی) کابل مایه تألم و تأثر عمیق شد. این حادثه در جمع صدها هزار نفر از سربازان عدالت خواه مردم هزاره موسوم به جنبش روشنایی بوقوع پیوسته است که از چندی بدینسو فریاد عدالت خواهی سرداده و سران حکومت وحدت ملی را در همه عرصه های حکومت داری به خصوص تغییر مسیر برق توتاپ (ترکمنستان- افغانستان) از مسیر اصلی اش یعنی با میان-وردک به سمت سالنگ مقصر می دانند.
 


گروه مطالعاتی نگاه فردا، شهادت شهدای جنبش روشنایی و عدالتخواهی، بخصوص جوانان پیشگام مالستانی آقایان عنایت هومن، شهید باقر محمدی، شهید نوروز حسن زاده، شهید شاه حسین حیدری(ره) را به همه عدالت خواهان، مردم زجردیده هزاره و خانواده های شان تسلیت عرض نموده، علو درجات برای شهدا، شفای عاجل زخمی ها و بردباری و صبر برای خانواده های داغدیده مسئلت مینماید.
روح شهدای عزیز شاد و راه شان پر رهرو

طبقه بندی: ولسوالی مالستان ،  شهدای مالستان،  سیاست و اجتماع،  گزارش خبری، 
نشر توســط: گروه مطالعاتی نگاه فردا اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در بالاترین اشتراک گذاری در دنباله اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در گوگل ریدر اشتراک گذاری در خوشمزه اشتراک گذاری در فرندفید اشتراک گذاری در توییتر ایمیل کردن این مطلب
آخرین مطالب
همایش مالستان
مجله نگاه فردا
ویژه نامه غزنی
ویژه نامه غزنی شناسی
رویدادهای مالستان
آب و هوای مالستان