سپاس از بازدید شما
تاریخ : جمعه 1395/01/27
إنا لله وإنا إلیه راجعون
با کمال تاسف و درد اطلاع یافتیم که جوان برومند و محافظ وطن؛ تورن محمد نعیم نبی زاده مالستانی، به شهادت رسیده است. سارنوال لوای 303 اردوی ملی کشور؛ دیروز (1365/1/25) ساعت دو بجه بعد ازظهر درمسیر شاهراه جلال آباد- کابل در قسمت پل استحکام، با کمین تروریست های محلی برخورد نموده و پس از مقاومت های جانانه؛ جام شهادت را سرکشیده است.
این یک حقیقت است که شهدا شمع و چراغ است که با سوختنش به دیگران حیات، بیداری و نور می بخشند امید است که ملت و مردم ما با قربانی و فداکاری جوانانش جان تازه بگیرند و زندگی ذلت بار گذشته تاریخی و رنج ها و یاسها تبدیل به عزت، امید وتحرک و پیشرفت گردد و مردم ما در همه عرصه ها نظامی، سیاسی و فرهنگی و معنوی افتخارات بزرگی بدست آورند. این ما هستیم که با عبرت از گذشته و درس از شهامت و مقاومت دلیر مردان و استمداد از ارواح پاک شهیدان در جبهه عدالت خواهی و ازادی طلبی پایدار بمانیم و با ستم، فساد و انحصار سیاسی و انحرافات فکری و اجتماعی و تروریسم مبارزه کنیم. در عصر و شرایط نا بسامان کنونی که دشمنان کور، ملت و کشور را تهدید می کند بیش از همه نیازمند وحدت و همکاری هستیم.
گروه مطالعاتی نگاه فردا؛ این ضایعه‌ی المناک را به مردم صبور و رنجدیده مالستان، خانواده‌ی محترم نبی زاده، دوستان، همسنگران و همه‌ی مردم هزاره در سراسر جهان تسلیت گفته، برای باز ماندگان صبر جمیل و برای آن شهید والامقام بهشت برین مسئلت می کند.
نشر توســط: گروه مطالعاتی نگاه فردا اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در بالاترین اشتراک گذاری در دنباله اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در گوگل ریدر اشتراک گذاری در خوشمزه اشتراک گذاری در فرندفید اشتراک گذاری در توییتر ایمیل کردن این مطلب
آخرین مطالب
همایش مالستان
مجله نگاه فردا
ویژه نامه غزنی
ویژه نامه غزنی شناسی
رویدادهای مالستان
آب و هوای مالستان