تبلیغات
گروه مطالعاتی نگاه فردا - پیام تسلیت گروه مطالعاتی نگاه فردا در ارتحال مادر رهبر شهید


پیام تسلیت گروه مطالعاتی نگاه فردا، به مناسبت ارتحال مادر رهبر شهید استاد مزاری(ره)
بسم الله الرحمن الرحیم
یا أَیتُهَا النَّفْسُ الْمُطْمَئِنَّةُ؛ ارْجِعِی إِلَی رَبِّکِ رَاضِیةً مَرْضِیةً. فجر/27و28.
تو اى روح آرام‌یافته! به سوى پروردگارت بازگرد در حالى كه هم تو از او خشنودى و هم او از تو خشنود است.
مادری که آرمانهای یک قوم را از میان یک عمر رنج، زخم، محرومیت و حقارت، در چهره عدالت مدار و ستم ستیزی چون مزاری به مردم ما هدیه کرد، به ابدیت پیوست.
 گروه مطالعاتی نگاه فردا،
این مصیبت بزرگ را به ملت مسلمان افغانستان، رهروان عدالت جوی رهبر شهید، خانواده معزز مزاری به ویژه تنها یادگار رهبر شهید «زینب مزاری» و همه بازماندگان تسلیت عرض نموده، از خداوند متعال برای آن مادر مومنه غفران و رضوان خاصه الهی و برای بازماندگان اجر و صبر، مسئلت می‌نماید.

این مادر مومنه و صبور  در طول عمری پربرکتش و با تأسی به حضرت زهرا و زینب کبری(سلام الله علیهما) در برابر کوه‌های غم و مصیبت، همچون غم از دست دادن همسر و چندین فرزند، بخصوص رهبر شهید استاد عبدالعلی مزاری(ره)، غم غربت و نامهربانی‌ های گوناگون صبر پیشه کرده، کریمانه زیست و کرامت بیت معزز و مکرم مزاری(ره) را به بهترین نحو ممکن پاس‌داشت.
اینک که در آستانه بیست و یکمین سالگرد شهادت رهبر شهید قرار داریم شایسته است، ضمن تجدید عهد با آرمان‌های متعالی آن رهبر فرزانه، به بهترین نحو ممکن وظیفه سنگین خود در قبال آن شهید والا مقام و این مادر مؤمنه را ادا نماییم و سالیادش را به نحو شایسته تجلیل و تکریم کنیم. بدینوسیله از علماء، طلاب، دانشجویان و همه مهاجرین عزیز مقیم جمهوری اسلامی ایران، تقاضامندیم که در مراسم تشییع و تدفین آن‌مرحومه حضور فعال و تاریخی داشته باشند.
روحش شاد و نامش جاودانی باد
گروه مطالعاتی نگاه فردا
تهیه و تنظیم عبدالعلی عادلی

7/11/1394ش.

طبقه بندی: نشریه نگاه فردا،  اندیشمندان افغانستان،  هزاره های افغانستان،  سیاست و اجتماع، 
نشر توســط: گروه مطالعاتی نگاه فردا اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در بالاترین اشتراک گذاری در دنباله اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در گوگل ریدر اشتراک گذاری در خوشمزه اشتراک گذاری در فرندفید اشتراک گذاری در توییتر ایمیل کردن این مطلب
آخرین مطالب
همایش مالستان
مجله نگاه فردا
ویژه نامه غزنی
ویژه نامه غزنی شناسی
رویدادهای مالستان
آب و هوای مالستان