تبلیغات
گروه مطالعاتی نگاه فردا - گزارشی از محفل فراغت دانشجویان مالستان مقیم بلخ!


سپاس از بازدید شما
تاریخ : یکشنبه 1394/09/1
انجمن دانشجویان مالستان مقیم بلخ امروز جمعه مورخ ۲۹/۸/۱۳۹۴ فراغت آنعده از دانشجویان مالستان که از دانشکده های مختلف دانشگاه بلخ در آستانه فراغت در سال جاری قرار دارند را جشن گرفت .
این محفل که در کلوپ عروسی همسفر برگذار گردیده بود، اساتید دانشگاه، هیئت رئیسه روند ملی عدالت و آزادی و روئسای انجمن های دانشجویی دیگر ولسوالی های ولایت غزنی و جمع از دانشجویان از نقاط مختلف حضور داشت.
محفل ابتدا باتلاوت کلام الله مجید و سرود ملی کشور آغاز و در ادامه انجنیر محمدکبیر"ضیایی" رئیس انجمن دانشجویان مالستان مقیم بلخ ضمن مرور کوتاه بر تاریخچه تشکیل انجمن و هدف از ایجاد این انجمن و سپاسگذاری و یاد آوری از موسسین و معرفی آنها، از کار کرد ها و فعالیت های یکساله اش نیز گزارش ارائه نمود که بعداَ دیگر دانشجویان مالستان این سال را سال شکوفای برای انجمن خواند .بعداز صحبت های انجنیر ضیای. استاد محمداسحق "امینی" رئیس دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه رهنورد ضمن تبریک برای دانشجویان فارغین و روز جهانی دانشجو، پیرامون دانشجو، دانش و جهل صحبت نمودند. و در ادامه به ترتیب انجنیرشفیق "حسینی " رئیس کمیته مالی و تدارکات روند ملی عدالت و آزادی، حمیدالله "دانش" رئیس انجمن دانشجویان ولسوالی جیغتوی ولایت غزنی مقیم در بلخ ، حامد احمدی رئیس اتحادیه سراسری دانشجویان ولایت غزنی مقیم بلخ ضمن صحبت های شایسته شان فراغت دانشجویان مالستان مقیم بلخ را تبریک گفته و ابراز امتنان نمود .

تنوع این محفل در دکلمه اشعار و پارچه تمثیلی و نواختن پیانو و غزل به سبک مالستانی بود که توسط گروه هنری به اجرا درآمد .
بخش دوم برنامه امروزی انجمن واگذاری مسئولیت انجمن از رئیس فعلی به شخص دیگری بود، چون انجنیر محمدکبیر"ضیایی" رئیس فعلی انجمن در آستانه فراغت از دانشگاه قرار دارد لذا باید  مسئولیت را به شخص دیگری واگذار می نمود که پس از گفتگو و نظر اندازی به اتفاق هم و با همنظری تمام اعضای انجمن بدون انتخابات (میرزاحسین "سدید") دانشجوی سال سوم دانشکده اداره و پالسی عامه را بحیث رئیس جدید انجمن انتخاب و تمام اعضای انجمن از برای ایشان ریاست را تبریک گفته و از بارگاه خالق لایزال ، برایش توفیق بیشتر در پیشبرد این مسئولیت استدعا نموده و برایش دعای خیر نمود.

مدیرپایگاه نگاه فردا

طبقه بندی: ولسوالی مالستان ،  سیاست و اجتماع،  گزارش فرهنگی، 
نشر توســط: گروه مطالعاتی نگاه فردا اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در بالاترین اشتراک گذاری در دنباله اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در گوگل ریدر اشتراک گذاری در خوشمزه اشتراک گذاری در فرندفید اشتراک گذاری در توییتر ایمیل کردن این مطلب
آخرین مطالب
همایش مالستان
مجله نگاه فردا
ویژه نامه غزنی
ویژه نامه غزنی شناسی
رویدادهای مالستان
آب و هوای مالستان