سپاس از بازدید شما
تاریخ : پنجشنبه 1394/04/18
هفت نفر از منطقه پشی ولسوالی مالستان ولایت غزنی در حادثه ای در منطقه دای چوپان و در درگیری با طالبان جان شان را ازدست داده اند. طالبان حوالی سه بامداد به چند پوسته به شکل گسترده به ولسوالی دای چوپان ارزگان حمله کردند که در نتیجه درگیری یازده سرباز کشته و دوازده تن دیگر آنها زخمی شده اند. از یازده سرباز کشته شده گفته می شود نه تن این نظامیان، از قوم هزاره و باشندگان ولایت غزنی ولسوالی مالستان و جاغوری می باشند.
 

ضامن علی هدایت ولسوال مالستان ضمن تایید این خبریاد آورشد  این حمله، مانند حمله بر پوسته های پولیس محلی در ولسوالی جلریز، به صورت تهاجمی و گسترده از سوی طالبان صورت گرفته است و این سربازان غافل گیر شده اند.
وی گفت در این رویداد ۱۱ تن از سربازان پولیس ملی کشته شده که از جمله ۷ تن آنان از ولسوالی مالستان و ۲ تن شان از ولسوالی جاغوری و ۲ تن دیگر آنان از ولایت دایکندی هستند.  

طبقه بندی: ولایت غزنی،  ولسوالی مالستان ،  شهدای مالستان،  گزارش خبری، 
نشر توســط: گروه مطالعاتی نگاه فردا اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در بالاترین اشتراک گذاری در دنباله اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در گوگل ریدر اشتراک گذاری در خوشمزه اشتراک گذاری در فرندفید اشتراک گذاری در توییتر ایمیل کردن این مطلب
آخرین مطالب
همایش مالستان
مجله نگاه فردا
ویژه نامه غزنی
ویژه نامه غزنی شناسی
رویدادهای مالستان
آب و هوای مالستان