تبلیغات
گروه مطالعاتی نگاه فردا - گزارشی از جشن نیمه شعبان در موسسه تحصیلات عالی رهنورد


سپاس از بازدید شما
تاریخ : دوشنبه 1394/02/14
به گزارش مؤسسه تحصیلات عالی رهنورد جلسه ای باهدف گرامی داشت روز نیمه شعبان و ولادت امام مهدی (عج) از سوی این دانشگاه برگزار شد. این جلسه با حضور دانشجویان و اقشار مختلف مردم تشکیل یافته بود.

در این جلسه حجت الاسلام محمد اسحاق امینی به عنوان رئیس برحال این مؤسسه به عنوان یکی از سخنرانان به ایراد سخن پرداخت و ی مطالبی را در باب اینکه مهدی (عج) کیست؟ قرآن کریم چه تصویری از مهدی ارائه داده است. حضرت مهدی(عج) با ظهورش چه ارمغانی برای جامعه ی ما می آورد؟ ارائه داد.

وی در محور های فوق مطالبی ارزنده ای را بیان داشت. هم چنین محمد علی رضوی یکی دیگر از سخنرانان این مراسم پیرامون بحث مهدویت چنین گفت: مساله مهدویت به مذهب خاصی تعلق ندارد،این موضوع ریشه در قرآن کریم داردکه میفرماید:


ماچنین مقدر کردیم که صالحان را وارثان زمین قرار دهیم.(انبیاُ/105). حاکمیت اسلام در جهان محقق نشده ،باید این مهم توسط حضرت مهدی (عج )تحقق یابد واین از مسایل قطعی قرآنی است. هیچ مذهبی نمی تواند ونمی خواهد آنرا منکر شود.

طبقه بندی: گزارش فرهنگی،  مناسبت های مذهبی، 
نشر توســط: گروه مطالعاتی نگاه فردا اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در بالاترین اشتراک گذاری در دنباله اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در گوگل ریدر اشتراک گذاری در خوشمزه اشتراک گذاری در فرندفید اشتراک گذاری در توییتر ایمیل کردن این مطلب
آخرین مطالب
همایش مالستان
مجله نگاه فردا
ویژه نامه غزنی
ویژه نامه غزنی شناسی
رویدادهای مالستان
آب و هوای مالستان