سپاس از بازدید شما
تاریخ : جمعه 1394/01/28
چهار نفر از اهالی ولسوالی مالستان ولایت غزنی که سه روز قبل توسط افراد مربوط به گروه طالبان در ولسوالی اجرستان این ولایت به گروگان گرفته شده بود بقتل رسیدند . این افراد به ترتیب عبارتند از داوود قاسمی و رحمت الله قاسمی برادران، کربلایی عزیز غلامی (از سرجلگه) و ابراهیم فرزند شیخ رجب از (ورده مکنک).
 

ضامن علی هدایت ولسوال مالستان ضمن تایید این خبر اضافه نمود که امروز به تعداد دوازده تن از متنفذین مالستان غرض گفتگو با گروگانگیران راهی اجرستان شده بودند اما با کمال تاسف گفتگو کنندگان با اجساد گروگانها مواجه شده است و یک مقام طالب بنام صدیق الله به متنفذین گفته است که گروگانگیران از اهالی خارج از اجرستان بوده و پیش از اطلاع طالبان اجرستانی آنان را بقتل رسانده است. هدایت افزود موتر برای انتقال اجساد کشته شدگان فرستاده شده و شهدا را به مالستان منتقل نموده است.  

طبقه بندی: ولایت غزنی،  ولسوالی مالستان ،  شهدای مالستان،  گزارش خبری، 
نشر توســط: گروه مطالعاتی نگاه فردا اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در بالاترین اشتراک گذاری در دنباله اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در گوگل ریدر اشتراک گذاری در خوشمزه اشتراک گذاری در فرندفید اشتراک گذاری در توییتر ایمیل کردن این مطلب
آخرین مطالب
همایش مالستان
مجله نگاه فردا
ویژه نامه غزنی
ویژه نامه غزنی شناسی
رویدادهای مالستان
آب و هوای مالستان