سپاس از بازدید شما
تاریخ : چهارشنبه 1391/12/2
براساس گزارشات جدید دریافت شده از مقر ولسوالی مالستان، دگروال غلام حضرت عسکریار بار دیگر به سمت قومندانی امنیه ولسوالی مالستان ابقاء شد. در این گزارش که گزارشگران پایگاه نگاه فردا آن را تهیه کرده اند آمده است که قومندان عسکریار درتاریخ 1391/12/1 با دردست داشتن حکم مجدد قومندانی اش همراه با هیئتی، وارد ولسوالی مالستان گردید. عسکریار پس از استقبال مردم و قرائت رسمی حکم خود رسما کار جدیدش را آغاز کرد.


 
«گروه مطالعاتی نگاه فردا»
ضمن تبریک این رویداد مبارک به عموم مردم مالستان یاد آور می شود که حدود دوماه قبل
(1391/10/1) خبری تحت عنوان تظاهرات مالستان و کشته شدن یک نفر در آن، تیتر رسانه های داخلی و خارجی گردید. چنانکه می دانید این ماجرا از آنجا اتفاق افتاده بود که هنوز چند ماهی از قومندانی آقای عسکریار در مالستان نگذشته بود که جناب عباسی قومندان از قبل امتحان پس داده با چراغ سبز برخی از هواداران داخلی خود و حکم معنادار والی ولایت غزنی به مالستان آمد، این ماجرا موجب خشم مردم، تظاهرات و در نتیجه کشته شدن یک صاحب منصب مالستانی گردید. خواسته مردم در این تظاهرات آن بود که ما قومندان جدید نمی خواهیم چراکه اگر قرار بر خدمت است جناب عسکریار در مدت کوتاهی از سمتش خدمات خوبی برای مردم داشته است و ما از عملکرد سه ماهه او راضی هستیم. این خواسته به ضمیمه  تلاش وکلای پارلمانی، مطالبات منطقی مالستانی های مقیم کابل و مهاجرین داخل و خارج، سب آن گردید که مقامات دولتی وولایتی باگذشت دو ماه بالاخره به خواسته های منطقی مردم توجه نمایند و آقای عسکریار را باردیگر به سمت قومندانی ولسوالی مالستان منصوب سازند.

طبقه بندی: ولسوالی مالستان ،  سیاست و اجتماع، 
کلیدواژه: دگروال عسکریار به سمت قومندانی ولسوالی مالستان ابقاءشد،
نشر توســط: گروه مطالعاتی نگاه فردا اشتراک گذاری در فیس بوک اشتراک گذاری در بالاترین اشتراک گذاری در دنباله اشتراک گذاری در کلوب اشتراک گذاری در گوگل ریدر اشتراک گذاری در خوشمزه اشتراک گذاری در فرندفید اشتراک گذاری در توییتر ایمیل کردن این مطلب
آخرین مطالب
همایش مالستان
مجله نگاه فردا
ویژه نامه غزنی
ویژه نامه غزنی شناسی
رویدادهای مالستان
آب و هوای مالستان